Promocja

NICE RUN2500P SAMOHAMOWNY SIŁOWNIK DO BRAM PRZES. DO 2500KG, CENTRALA RUA1 BLUEBUS, 230V, INDUKCYJNE WYŁ. KRAŃCOWE

RUN2500P

Nowy

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 2500 kg, silnik 230 V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Posiada indukcyjne wyłączniki krańcowe. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań przemysłowych. cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i czas pauzy mogą być regulowane w kilku poziomach. Model RUN2500P jest dodatkowo wyposażony w indukcyjne wyłączniki krańcowe.

Więcej szczegółów

2 268,60 zł Netto

-24%

2 985,00 zł

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

   

Nice RUN2500P - napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 2500 kg, silnik 230V, z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Posiada indukcyjne wyłączniki krańcowe. Różne stopnie intensywności pracy oraz szeroki zakres funkcji pozwalają idealnie dopasować go do indywidualnych warunków oraz miejsca użytkowania. Idealne do zastosowań przemysłowych. cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i czas pauzy mogą być regulowane w kilku poziomach. Model RUN2500P jest dodatkowo wyposażony w indukcyjne wyłączniki krańcowe.

 Technologia BLUEBUS system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego, diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Praktyczny - wbudowana centrala, łatwość podłączenia za pomocą specjalnych złączy, trzy przyciski programowania. 

Obsługa dwóch lamp - sygnalizacyjnych.

Czujnik temperatury - reguluje moc silnika w zależności od warunków pogodowych oraz koryguje próg zabezpieczenia termicznego i intensywność wewnętrznego chłodzenia.  

Inteligentny - siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie). Chłodzony silnik z krańcówkami elektromechanicznymi lub indukcyjnymi. Odpowiedni do pracy w ekstremalnych warunkach.  

Nowoczesny - posiada czujnik temperatury, który dopasowuje siłę do siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Bezpieczny - stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - liczbą mignięć określa typ błędu (autodiagnoza), amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu  i zwolnienie przy zamykaniu.

Zaawansowany - mocny start, regulacja siły i czasu pauzy, tryby pracy mogą być regulowane na kilku poziomach.

Funkcja master/slave - zsynchronizowanie pracy dwóch siłowników.

Złącze radiowe typu - OXI, SMXI, SMXIS. 

Fotokomórki typu - Bluebus. 

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE RUN 2500p

Zasilanie: 230/230 V

Moc pobierania: 870 W

Natężenie prądu: 3.8 A

Stopień zabezpieczenia: 44 IP

Moment startowy: 30 Nm

Max. siła: 1390 N

Max. moment obrotowy: 50 Nm

Prędkość bramy: 10.2 m/min

Max ciężar bramy: 2500 kg

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Klasa izolacji: 1

Intensywność pracy: 300 cykli na dzień

Ciężar: 25 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik RUN2500P z wbudowaną centralą RUA1 BLUEBUS, indukcyjne wyłączniki krańcowe x 1szt.

-elementy montażowe

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Nice

30 inne produkty w tej samej kategorii: