Promocja

NICE RUN2500I SAMOHAMOWNY SIŁOWNIK DO BRAM PRZESUWNYCH DO 2500KG, WBUDOWANA CENTRALA RUA2 BLUEBUS, 230V, Z INWERTEREM

RUN2500I

Nowy

Elektromechaniczny siłownik 230 V, przeznaczony do montażu na bramach przesuwnych, o maksymalnym ciężarze 2500 kg. Urządzenie charakteryzuje się niezawodnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz bardzo wysoką funkcjonalnością, ze względu na zastosowanie wbudowanej centrali sterującej RUA2 BLUEBUS. Inwerter umożliwia zasilanie i uruchamianie silnika trójfazowego (3x400 V) prądem jednofazowym 230 V. Dodatkowo, poprzez zmianę częstotliwości napięcia zasilającego, pozwala na regulację prędkości bramy w granicach od 8,2 m/min do 15,4 m/min. Pozwala to optymalizować obciążenie napędu oraz zapewnia maksymalną wydajności pracy.

Więcej szczegółów

2 166,00 zł Netto

-24%

2 850,00 zł

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

  Nice RUN2500I - elektromechaniczny siłownik 230 V, przeznaczony do montażu na bramach przesuwnych, o maksymalnym ciężarze 2500 kg. Urządzenie charakteryzuje się niezawodnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz bardzo wysoką funkcjonalnością, ze względu na zastosowanie wbudowanej centrali sterującej RUA2 BLUEBUS. Inwerter umożliwia zasilanie i uruchamianie silnika trójfazowego (3x400V) prądem jednofazowym 230 V. Dodatkowo, poprzez zmianę częstotliwości napięcia zasilającego, pozwala na regulację prędkości bramy w granicach od 8,2 m/min do 15,4 m/min. Pozwala to optymalizować obciążenie napędu oraz zapewnia maksymalną wydajności pracy.

 Technologia BLUEBUS system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego, diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Praktyczny - wbudowana centrala, łatwość podłączenia za pomocą specjalnych złączy, trzy przyciski programowania. 

Obsługa dwóch lamp - sygnalizacyjnych.

Czujnik temperatury - reguluje moc silnika w zależności od warunków pogodowych oraz koryguje próg zabezpieczenia termicznego i intensywność wewnętrznego chłodzenia.  

Silny - idealny do zastosowań przemysłowych, sprawność nawet do 670 cykli na dzień

Inteligentny - siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie). Chłodzony silnik z krańcówkami elektromechanicznymi lub indukcyjnymi. Odpowiedni do pracy w ekstremalnych warunkach.  

Nowoczesny - posiada czujnik temperatury, który dopasowuje siłę do siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Bezpieczny - stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - liczbą mignięć określa typ błędu (autodiagnoza), amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu  i zwolnienie przy zamykaniu.

Zaawansowany - mocny start, regulacja siły i czasu pauzy, tryby pracy mogą być regulowane na kilku poziomach.

Funkcja master/slave - zsynchronizowanie pracy dwóch siłowników.

Złącze radiowe typu - OXI, SMXI, SMXIS. 

Fotokomórki typu - Bluebus. 

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE RUN 2500I

Zasilanie: 230/3x400 V

Moc pobierania: 650 W

Natężenie prądu: 3.7 A

Stopień zabezpieczenia: 44 IP

Moment startowy: 25 Nm

Max. siła: 1670 N

Max. moment obrotowy: 60 Nm

Prędkość bramy: 3.6-15.6 m/min

Max ciężar bramy: 2500 kg

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Klasa izolacji: 1

Intensywność pracy: 670 cykli na dzień

Ciężar: 25 kg

  

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik RUN2500I z wbudowaną centralą RUA2 BLUEBUS, z inwerterem x 1szt.

-elementy montażowe

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Nice

30 inne produkty w tej samej kategorii: