Nowy Obniżka!

CAME CK0002 zestaw videodomofon PLACO i BIANCA

Nowy

CK0002 zestaw videodomofon PLACO i BIANCA

Bezsłuchawkowy odbiornik video BIANCA, model CS2BNCO, zewnętrzny panel dostępu video PLACO, model CS2PLCO oraz zasilacz DC002AC. 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 401,27 zł

-24%

1 843,77 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

CAME

40 lat doświadczenia. Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka - systemy antywłamaniowe - automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Opis produktu CK0002 zestaw videodomofon PLACO i BIANCA:  bezsłuchawkowy odbiornik video BIANCA, model CS2BNCO, zewnętrzny panel dostępu video PLACO, model CS2PLCO oraz zasilacz DC002AC. 

 

BIANCA: bezsłuchawkowy odbiornik video BIANCA. Wewnętrzny monitor bezsłuchawkowy z kolorowym wyświetlaczem LCD 3,5". Oferuje wysokiej jakości obraz i dźwięk. Biały bezsłuchawkowy monitor Interkom z wyświetlaczem kolorowym 3,5". Zewnętrzny panel dostępu wykonanyze stali nierdzewnej. Klawisz przywołania podświetlony niebieską diodą LED. Okablowanie X2 BUS -100m. Zastosowanie od 1 do 4 mieszkań. Do 8 odbiorników wewnętrznych spiętych w interkom. Możliwość kontroli nawet przy wyłączonym monitorze. 2 dodatkowe przyciski sterowania (opcjonalnie). Funkcja/bezdźwiękowa - optyczna sygnalizacja wywołania. Sterowanie głośnością dzwonka oraz rozdzielczością ekranu monitora. Odmienne melodyjki przywołania do różnych - drzwi wejściowych. Pętla indukcyjna w odbiorniku dla niesłyszących.

 

PLACO: zewnętrzny panel dostępu z kolorową kamerą i prostym, dwurdzeniowym systemem okablowania. Zapewnia niezrównaną jakość obrazu w każdych warunkach klimatycznych, zarowno za dnia jak i nocą. Zewnętrzne panele Placo są bardzo trwałe. Odznaczają się niesłychaną wytrzymałością i stopniem ochrony IP54. Wytrzymują wszelkie warunki pogodowe - zarówno zimowe jak i letnie. Placo wyposażony jest w szerokokątną kamerę, która zapewnia obraz z bardzo szerokiego pola (z odległości 50cm od panelu, obserwować można obraz szeroki na 80cm). Placo zapewnia niezrównaną jakość obrazu zarówno za dnia jak i w nocy dzięki zastosowaniu czujników najowszej generacji, które wykorzystują algorytmy Cyfrowego Przetwarzania Obrazu.

 

 

Dane techniczne: 

-model: CAME CK0002 zestaw videodomofonu PLACO+BIANCA+ZASILACZ

-wymiary zewnętrzne BIANCA: 145 x 170 x 30,9mm

-wymiary zewnętrzne PLACO: montaż natynkowy 99 x 207 x 30mm/montaż podtynkowy*: 135 x 243 x 6,5**

(*skrzynka montażowa 235 x 127 x 54,5mm, **z uwzględnieniem podtynkowej skrzynki montażowej)

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-CAME CK0002 zestaw video PLACO+BIANCA+ZASILACZ x 1kpl.

-instrukcja obsługi w języku polskim

-karta gwarancyjna

1 other products in the same category: