Nowy Obniżka!

NICE WIDE L JEDNOSTKA CENTRALA DLA RAMIENIA DO 7M, DO OBIEKTÓW PUBLICZNYCH I ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Nowy

Nice WIDE L

Jednostka centralna dla ramienia do 4m: motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca WIA20, uchwyt do mocowania ramienia, kotwy i płyta podstawy do montażu, galwanizowana, lakierowana obudowa, do 300 cykli/godzinę.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

4 280,40 zł

-20%

5 350,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight100

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

Nice WIDE L - jednostka centralna dla ramienia do 4m: motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca WIA20, uchwyt do mocowania ramienia, kotwy i płyta podstawy do montażu, galwanizowana, lakierowana obudowa, do 300 cykli/godzinę.

 

Silnik 24V, wbudowana centrala sterująca.

Dostępne dwie obuhttps://docs.google.com/forms/d/1l0WiA6OEyBPJ6rzP_lUx-zkgoRC0NZg5DEqDRRZ-SAg/viewformdowy: lakierowana lub ze stali nierdzewnej.

Wygodniejszy i bezpieczniejszy w programowaniu i użytkowaniu. Taka sama centrala dla wszystkich modeli szlabanów z rodziny WIDE, zainstalowana w dolnej części obudowy.

Duże frontowe drzwiczki dla łatwego i szybkiego dostępu do wnętrza. Łatwy demontaż płyty wsporczej motoreduktora.

Maksymalna ochrona przed zgnieceniem przy zamykaniu jak i otwieraniu: mocowanie do podłoża od wewnątrz, dla lepszej estetyki.

Trwałość, niezawodność i łatwa instalacja. Eliptyczny profil ramienia dla zmniejszenia ciężaru i większej odporności na napór wiatru. Specjalny rowek w przekroju profilu dla łatwego i szybkiego montażu akcesoriów.

Opcjonalne przegubowe mocowanie ramienia dla jego ochrony przed wyłamaniem przez pojazd.

Ramię może zamykać się na dowolną stronę.

Łatwe wyważanie dzięki praktycznemu systemowi naciągu sprężyny.

Odporny na awarie zasilania - działanie gwarantowane dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS324 - do montażu wewnątrz centrali.

Wysprzęglanie z osłoną przed zanieczyszczeniem

 

Specyfikacja techniczna: 

Zasilanie: 230 V

Zasilanie silnika: 24 V

Moc max. 360 W

Natężenie prądu z sieci: 0.6 A

Stopień zabezpieczenia: IP 44

Moment obrotowy: 200 Nm

Minimalny czas otwarcia: 5 s

Temperatura pracy: -20 °C do +50 °C

Intensywność pracy: 200 cykle/h

Wymiary: 420 x 205 x 1000 mm

Ciężar: 54 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-jednostka centralna WIDE L x 1szt.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

25 other products in the same category: