Nowy Obniżka!

NICE XBA8 MODUŁ LAMPY SYGNALIZACYJNEJ, DO SZLABANÓW BAR

Nowy

Nice XBA8

Moduł lampy sygnalizacyjnej przystosowany do instalacji na szlabanach serii BAR. Służy do bardziej efektywnego sterowania ruchem w miejscach takich jak np. parkingi.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

261,38 zł

-15%

307,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice XBA8 moduł lampy sygnalizacyjnej przystosowany do instalacji na szlabanach serii BAR. Służy do bardziej efektywnego sterowania ruchem w miejscach takich jak np. parkingi.

 

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: z centrali szlabanu

Współpracuje z: BAR

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-moduł lampy sygnalizacyjnej XBA8 x 1szt.

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowane dilera firmy Nice

25 other products in the same category: