Nowy Obniżka!

NICE SNA6 DWUELEMENTOWA SZYNA STALOWA 3M + 1M, Z PASKIEM ZBROJONYM

Nowy

Nice SNA6

Dwuelementowa szyna stalowa 3m + 1m, z paskiem zbrojonym. Przystosowana do prowadzenia bram garażowych o wysokości od 235 cm do 340 cm. 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

461,25 zł

-25%

615,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Nice SNA6 - dwuelementowa szyna stalowa 3m + 1m, z paskiem zbrojonym. Przystosowana do prowadzenia bram garażowych o wysokości od 235 cm do 340 cm. 

 

Specyfikacja techniczna:

Dwuelementowa

Materiał: stal

Długość: 3m + 1m

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-dwuelementowa szyna stalowa SNA6 x 1kpl.

30 other products in the same category: