Nowy Obniżka!

NICE PHW para fotokomórek bezprzewodowych z wbudowanym panelem słonecznym

Nowy

Fotokomórki ERA SOLEMYO

Para fotokomórek bezprzewodowych z wbudowanym panelem słonecznym.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

461,25 zł

-25%

615,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight0.5

Więcej informacji

Fotokomórki PHW - para fotokomórek PHW bezprzewodowych z wbudowanym panelem słonecznym to jeden z elementów systemu Nice Solemyo Air Net System. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii fotokomórki nie tylko pięknie się prezentują, ale są także bardzo oszczędne. Zasilane są energią elektryczną dostarczoną przez wbudowane, miniaturowe ogniwo słoneczne. Ładuje ono również akumulatorki, aby zapewnić ciągłe działanie urządzenia, niezależnie od warunków zewnętrznych. Ze względu na wyposażenie w diodę sygnalizacyjną bardzo proste staje się wzajemne ustawienie fotokomórek.

Fotokomórki ERA SOLEMYOpara fotokomórek bezprzewodowych z wbudowanym panelem słonecznym.

Łatwa instalacja: fotokomórka odbiorcza jest wyposażona w diodę sygnalizującą właściwą współosiowość z nadawczą, co bardzo ułatwia wzajemne ustawienie.

Urządzenia bezpieczeństwa automatyki to teraz system bezprzewodowy - fotokomórki, listwy ochronne i lampy ostrzegawcze - pozyskały nową funkcjonalność: zasilane są energią elektryczną dostarczaną przez wbudowane, miniaturowe ogniwo słoneczne. Ładuje ono również akumulatorki, aby zapewnić ciągłe działanie urzadzenia, niezależnie od warunków zewnętrznych. 

 

Specyfikacja techniczna:

-parametry fotokomórki PHW

-bezprzewodowe

-wbudowany panel słoneczny! NOWOŚĆ !!!

 

W skład zestawu wchodzą:

-fotokomórki PHW

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE  

30 other products in the same category: