Nowy Obniżka!

CAME CK0001 Zestaw audio, domofon PLACO i BIANCA

Nowy

Zestaw audio CK0001

Bezsłuchawkowy odbiornik audio BIANCA, model CSB1NCO, zewnętrzny panel dostępu audio PLACO, model CS1PLCO oraz zasilacz DC002AC.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

559,95 zł

-24%

736,77 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

CAME

40 lat doświadczenia. Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka - systemy antywłamaniowe - automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Opis produktu zestaw audio CK0001: bezsłuchawkowy odbiornik audio BIANCA, model CSB1NCO, zewnętrzny panel dostępu audio PLACO, model CS1PLCO oraz zasilacz DC002AC.

 

PLACO: zewnętrzny panel dostępu w wersji audio. Zewnętrzne panele Placo są bardzo trwałe. Odznaczają się niesłychaną wytrzymałością i stopniem ochrony IP54. Wytrzymują wszelkie warunki pogodowe - zarówno zimowe jak i letnie. 

 

 

Dane techniczne: 

-model: CAME CK0001 zestaw audio PLACO+BIANCA+ZASILACZ

-wymiary zewnętrzne BIANCA audio: 110 x 170 x 30,9mm

-wymiary zewnętrzne PLACO: montaż natynkowy 99 x 207 x 30mm/montaż podtynkowy*: 135 x 243 x 6,5**

(*skrzynka montażowa 235 x 127 x 54,5mm, **z uwzględnieniem podtynkowej skrzynki montażowej)

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-CAME CK0001 zestaw audio PLACO+BIANCA+ZASILACZ x 1kpl.

-instrukcja obsługi w języku polskim

-karta gwarancyjna

1 other products in the same category: