BENINCA KBN24.PM zestaw automatyki do bram skrzydłowych do 4,2m, ramię przegubowe do 2,1m

Nowy

BENINCA KBN24

Zestaw automatyki do bram skrzydłowych do 4,2m, ramię przegubowe do 2,1m. Z wbudowaną centralą i odbiornikiem. 24Vdc, użycie intensywne. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego. Odpowiedni do szerokich słupków. Możliwość podłączenia urządzenia odblokowującego pozwalającego na odblokowanie z zewnątrz posesji (w przypadku zaniku napięcia). Wyposażony w mechaniczny wyłącznik krańcowy na otwieraniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 215,48 zł

-24%

2 915,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight30.0000

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.
KBN24 - Zestaw automatyki do bram skrzydłowych do 4,2m, ramię przegubowe do 2,1m. Z wbudowaną centralą i odbiornikiem. 24Vdc, użycie intensywne. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego. Odpowiedni do szerokich słupków. Możliwość podłączenia urządzenia odblokowującego pozwalającego na odblokowanie z zewnątrz posesji (w przypadku zaniku napięcia). Wyposażony w mechaniczny wyłącznik krańcowy na otwieraniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna:

-parametry model KBN24: BN.24 / BN.E24
-zasilanie - /230Vac (50-60Hz)
-zasilanie 24Vdc/24Vdc
-natężenie 4.6A/0.76A
-moment obrotowy 125Nm/125Nm
-czas otwarcia 10"
-cykl pracy: użycie intensywne
-stopień ochrony IP44
-temp. pracy -20st/+50st. C
-ogranicznik mechaniczny: na otwieraniu
-wbudowana centrala sterująca: nie/tak
-dł. skrzydła 2,1m
-waga 6,0kg/7.9kg

W skład zestawu wchodzą:

BN.E24 z wbudowaną centralą i radioodbiornikiemBN.24 bez wbudowanej centraliBA ramię przegubowe x 2szt. PUPILLA fotokomórkiTO.GO2WV pilot x 1szt.

                                                                                                                 

Akcesoria montażowe
Klucze do wysprzęglania
Kondensatory
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: