BENINCA KBOB5024E.PM zestaw automatyki do bramy skrzydłowej, do 10m, 24Vdc, z enkoderem

Nowy

BENINCA KBOB5024E.PM

Zestaw automatyki do bramy skrzydłowej, do 10m, nowatorski zespół przekładni FACE. Wszystkie części mechaniczne wykonane z wysokiej jakości stali. Przekładnia i gwint wewnętrzny wykonane z brązu. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. Niezawodny, cichy i łatwy i szybki do instalacji siłownik mechaniczny. Wyposażony w dwa mechaniczne wyłączniki krańcowe i mikrowyłączniki regulowane w fazie otwierania i zamykania. Dostępny w wersji na 230Vac i 24Vdc. Ślimacznica walcowana o przekroju fi20mm. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego, wyposażony w enkoder. Enkoder gwarantuje precyzję pracy i maksimum bezpieczeństwa użytkownika. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

3 617,68 zł

-24%

4 760,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Height50
Width80
Depth40
Weight20.000

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.
 KBOB5024E.PM - Zestaw automatyki do bramy skrzydłowej, do 10m, nowatorski zespół przekładni FACE. Wszystkie części mechaniczne wykonane z wysokiej jakości stali. Przekładnia i gwint wewnętrzny wykonane z brązu. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. Niezawodny, cichy i łatwy i szybki do instalacji siłownik mechaniczny. Wyposażony w dwa mechaniczne wyłączniki krańcowe i mikrowyłączniki regulowane w fazie otwierania i zamykania. Dostępny w wersji na 230Vac i 24Vdc. Ślimacznica walcowana o przekroju fi20mm. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego, wyposażony w enkoder. Enkoder gwarantuje precyzję pracy i maksimum bezpieczeństwa użytkownika. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna:

-parametry model zestaw KBOB5024E.PM
-zasilanie 230Vac (50-60Hz)
-zasilanie silnika 24Vac
-natężenie 6.7A
-max siła 2200N
-czas otwarcia 21"
-cykl pracy: użycie intensywne
-skok śruby 455mm
-max. skok śruby 520mm
-stopień ochrony IP44
-enkoder:  tak
-temp. pracy -20st/+50st. C
-dł. skrzydła 5m
-waga 11.6kg

W skład zestawu wchodzą:

BOB5024E siłownik 230Vac x 2szt.BRAINY24  centrala streująca z odbiornikiem radiowymPUPILLA fotokomórki
TO.GO2WV pilot x 1szt.

                                                                                                                                        

Akcesoria montażowe
Klucze do wysprzęglania
Kondensatory
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: