Nowy Obniżka!

NICE WINGO3524 ERA FLOR ZESTAW DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH O DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 3.5M, 24V

Nowy

Nice WINGO35024

Elektromechaniczny siłownik 24 V, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych, o długości skrzydła 3.5 m (200 kg). Został wyposażony w wyłącznik krańcowy (otwieranie) i charakteryzuje się cichą pracą, prostym montażem i niezawodnością działania. Siłownik jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji przydomowych.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 260,13 zł

-25%

3 013,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

Nice WINGO35024 -  elektromechaniczny siłownik 24 V, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych, o długości skrzydła 3.5 m (200 kg). Został wyposażony w wyłącznik krańcowy (otwieranie) i charakteryzuje się cichą pracą, prostym montażem i niezawodnością działania. Siłownik jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji przydomowych.

 

Konstrukcja z wydłużonym korpusem. Możliwość montażu na szerokich słupkach. 

Niezawodny i cichy: dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości ruchomych części.

Łatwy w instalowaniu: po zamontowaniu siłowników łatwy dostęp do połączeń elektrycznych.

Wbudowane ograniczniki krańcowe na otwarciu

 

Charakterystyka nowej centrali MC424L:

Modułowa elektronika, proste programowanie za pomocą trzech przycisków.

Możliwość współpracy z radioodbiornikami ze złączem typu SM (SMXI, SMXIS, OXI).

Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie), diody LED sygnalizują wyłączone funkcje.

Wyrafinowana elektronika: amperometryczny system wykrywania przeszkody, możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej 8.20 K0hm, programowany czas pauzy, częściowe otwarcie bramy (funkcja furtki), zwolnienie podczas zamykania i łagodny start przy otwieraniu. Możliwość obsługi elektrozamka.

Ekonomiczna: funkcja oszczędzania energii.

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Możliwość zastosowania ogranicznika krańcowego na zamykaniu (PLA13).

Fotokomórki typu BF/EPM/F210/FT210.

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE WG3524

Intensywność pracy: 300 cykli/dobę

Maksymalny ciężar skrzydła: 200 kg

Siła uciągu: 1500 N

Skok roboczy: 460 mm

Prędkość: 0.012 m/s

Obudowa: IP44

Temperatura pracy: -20...+50 oC

Zasilanie siłownika: 24 V

Pobierana moc: 85 W

Pobierany prąd: 3.5 A

Waga: 6 kg

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik WG3524 x 2szt.

-centrala sterująca MC424L x 1szt.

-radioodbiornik SMXI x 1szt.

-pilot 2-kanałowy FLO2RE x 2szt.

-fotokomórki BF x 1kpl.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: