Nowy Obniżka!

NICE TOONA5024HS ERA FLOR ZESTAW AUTOMATYKI DO BRAM SKRZYDŁOWYCH DO 5M SKRZYDŁA I 400KG, 24V, HI-SPEED

Nowy

NICE HI-SPEED 

Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 - 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

4 105,13 zł

-25%

5 473,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

HI-SPEED: Najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 - 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.

 

Zestaw TOONA5024HS ERA FLOR: 2x siłownik TO5024HS + centrala MC824H + radioodbiornik SMXI + pilot FLO2RE + fotokomórki EPMB.

 

Nice TOONA5024HS ERA FLOR - nowy, szybszy niż kiedykolwiek siłownik TO5024 HS, 24V z rodziny HI-SPEED do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 5.0 m i ciężarze do 400 kg. Idealny do bram posesyjnych i przemysłowych. Nowe modele trzeciej generacji: jakość i trwałość, bardziej odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki obudowie składającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym. Ruchome komponenty wewnętrzne są wykonane ze stali, lekkich stopów i techno-polimerów. Niezawodność i cicha praca: dzięki nowemu, opatentowanemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych. Przekładnia z brązu umożliwiająca bezpieczne zamykanie i trwałość użytkowania. 

 

Specyfikacja techniczna: 

Zasilanie silnika: 24V

Moc pobierania max: 192W

Natężenie prądu nominalne: 2.5A

Stopień zabezpieczenia IP 44

Siła uciągu max.: 1800N

Prędkość liniowa bez obciążenia: 0.025 (m/s)

Temperatura pracy: -20 do +50 °C (min./max.)

Intensywność pracy: 95 (cykle/h) 

Ciężar: 7.5kg

Wymiary: 965 x 115 x 105 (mm)

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik TO5024HS x 2szt.

-centrala MC824H x 1szt.

-radioodbiornik SMXI x 1szt.

-pilot FLO2RE x 1szt.

-fotokomórki EPMB x 1kpl.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: