Nowy Obniżka!

NICE WINGO5000 SMILO, ZESTAW DO BRAM DWUSKRZ. O DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 3.5M I 200KG, OGRANICZNIK KRAŃCOWY PRZY OTWIERANIU, 230V

Nowy

NICE WINGO5000 SMILO

Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 444,63 zł

-25%

3 259,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

Łatwy montaż: po zamontowaniu siłownika wszystkie podłączenia elektryczne mogą być wykonane od góry, ogranicznik krańcowy przy otwieraniu w standardzie.

Metalowa nakrętka na śrubę pociągową z brązu to trwałość i niezawodność.

Wbudowany kondensator.

Wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania.

Bezpieczny: amperometryczny system wykreywania przeszkody (A400), fototest - automatyczne sprawdzenie poprawności działania fotokomórek przed każdym ruchem bramy.

Wygodna: funkcja częściowego otwarcia bramy (funkcja furtki).

Zaawansowana: regulacja trybu pracy, czasu otwierania, itp. diody LED sygnalizują włączone funkcje, obsługa 3 linii fotokomórek.

Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenie krańcowe bramy (autoprogramowanie).

Złącze radiowe typu: OXI, SMXI, SMXIS.

Fotokomórki typu: BF, EPM, F210, FT210.

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE WINGO5000

Zasilanie: 230 V

Moc pobierania: 130 W

Natężenie prądu 0.5 A

Kondensator wbudowany: 5 uF

Stopień zabezpieczenia: IP 44

Zabezpieczenie termiczne 140 °C

Skok: 470 mm

Siła uciągu: 1700 N

Prędkość liniowa: 0.013 m/s

Temperatura pracy: -20 °C do +50 °C

Intensywność pracy: 200 cykli na dzień

Ciężar 6 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik WINGO5000 x 2szt.

-centrala sterująca A60 x 1szt.

-radioodbiornik SMXIS x 1szt.

-pilot 2-kanałowy SM2 x 2szt.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: