BENINCA PREMIER KPR.24.PM zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 3m, ramię przegubowe, 24Vdc

Nowy

BENINCA PREMIER KPR45E24

Zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 3m, ramię przegubowe, odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. Siłownik nienawrotny przeznaczony do szerokich słupków, dostępny w wersji 230Vac i 24Vdc. Posiada wbudowane wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Mocne ramię przegubowe wykonane ze stali ocynkowanej galwanicznie. Siłownik elektromechaniczny nienawrotny na 24Vdc do użytku intensywnego. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

4 150,51 zł

-24%

5 461,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight30.000

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.

PREMIER KPR45E24 - Zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 3m, ramię przegubowe, odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. Siłownik nienawrotny przeznaczony do szerokich słupków, dostępny w wersji 230Vac i 24Vdc. Posiada wbudowane wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Mocne ramię przegubowe wykonane ze stali ocynkowanej galwanicznie. Siłownik elektromechaniczny nienawrotny na 24Vdc do użytku intensywnego. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna: 

-parametry model zestaw KPR.45E24
-zasilanie 230Vac (50-60Hz)
-zasilanie silnika 24Vdc
-natężenie 9A
-moment obrotowy 320Nm
-czas otwarcia 9"
-cykl pracy: użycie intensywne
-stopień ochrony IP44
-temp. pracy -20st/+50st. C
-dł. skrzydła 3m
-waga 13kg

W skład zestawu wchodzą:

PR.45E24 230Vac siłownik x 2szt. DU.E2 ramię przegubowe x 2szt.BRAINY24 centrala sterująca.PUPILLA fotokomórki TO.GO2WV pilot x 1szt

                                                                                                   

Akcesoria montażowe
Klucze do wysprzęglania
Kondensatory
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: