Nowy Obniżka!

BENINCA MB24 napęd do bramy skrzydłowej do 2.5m, ramię przegubowe

Nowy

BENINCA MB24 

Napęd do bramy skrzydłowej do 2,5m, ramię przegubowe. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. 24Vdc. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego wyposażony w mocne ramię przegubowe. Odpowiedni do szerokich słupków. Elementy przekładni wykonane ze stali hartowanej. Gwarantują trwałość i solidność. Wyposażony w wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 261,98 zł

-24%

1 660,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight30.0000

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.
MB24  - Napęd do bramy skrzydłowej do 2,5m, ramię przegubowe. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. 24Vdc. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego wyposażony w mocne ramię przegubowe. Odpowiedni do szerokich słupków. Elementy przekładni wykonane ze stali hartowanej. Gwarantują trwałość i solidność. Wyposażony w wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna:

-parametry model zestaw MB24
-zasilanie
-zasilanie silnika 24Vdc
-natężenie 6.2A
-moment obrotowy 180Nm
-czas otwarcia 10"
-cykl pracy: użycie intensywne
-stopień ochrony IP44
-wbudowana centrala sterująca: nie
-temp. pracy -20st/+50st. C
-dł. skrzydła 2.5m
-waga 9kg

W skład zestawu wchodzą:

MB24 24Vdc siłownik  x 1szt

Akcesoria montażowe
Klucz do wysprzęglania
Kondensator
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: