Nowy Obniżka!

BENINCA MBE24 napęd do bramy skrzydłowej do 2.5m, ramię przegubowe

Nowy

BENINCA MBE24 

Napęd do bramy skrzydłowej do 2,5m, ramię przegubowe, z wbudowaną centralą sterującą. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. 24Vdc. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego wyposażony w mocne ramię przegubowe. Odpowiedni do szerokich słupków. Elementy przekładni wykonane ze stali hartowanej. Gwarantują trwałość i solidność. Wyposażony w wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 822,86 zł

-24%

2 398,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight30.0000

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.
MBE24  - Napęd do bramy skrzydłowej do 2,5m, ramię przegubowe, z wbudowaną centralą sterującą. Odblokowanie przy pomocy osobistego klucza. 24Vdc. Nienawrotny siłownik elektromechaniczny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego wyposażony w mocne ramię przegubowe. Odpowiedni do szerokich słupków. Elementy przekładni wykonane ze stali hartowanej. Gwarantują trwałość i solidność. Wyposażony w wyłączniki krańcowe na otwieraniu i zamykaniu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna:

-parametry model zestaw MBE24
-zasilanie 230Vac (50-60Hz)
-zasilanie silnika 24Vdc
-natężenie 0.76A
-moment obrotowy 180Nm
-czas otwarcia 10"
-cykl pracy: użycie intensywne
-stopień ochrony IP44
-wbudowana centrala sterująca: tak
-temp. pracy -20st/+50st. C
-dł. skrzydła 2.5m
-waga 10,7kg

W skład zestawu wchodzą:

MBE24 24Vdc siłownik z wbudowaną centralą i odbiornikiem radiowym x 1szt

Akcesoria montażowe
Klucz do wysprzęglania
Kondensator
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: