Nowy Obniżka!

FAAC S800H ENC CBAC 180st. napęd do bramy skrzydłowej do 4m

Nowy

FAAC S800H ENC CBAC 180st.

Napęd do bramy skrzydłowej do 4m, podziemny napęd hydrauliczny 24V do przydomowych i osiedlowych bram skrzydłowych o maks. długości skrzydła 2m i wadze maks. 800kg. Praca ciągła. Wbudowany absolutny enkoder magnetyczny z szyną "2Easy" (połączenie dwużyłowe bez polaryzacji). Dzięki wbudowanym blokadom nie wymaga instalowania mechanicznych blokad otwarcia lub zamknięcia na powierzchni, FAAC PATENT.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

3 505,50 zł

-24%

4 612,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

FAAC

Pionier w świecie systemów automatyki bramowej, wprowadza na rynek nowe systemy i rozwiązania stanowiące efektywną odpowiedź na zagadnienia znajdujące się w obszarze zainteresowania firmy. Bezpieczeństwo systemów automatyki jest w pełni dostosowane do aktualnie obowiązujących w UE norm i standardów. Ograniczenie zużycia energii pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, a w rezultacie, zaoferowanie odbiorcy końcowemu bardziej przyjazne rozwiązania.

 

FAAC S800H ENC CBAC 180st.napęd do bramy skrzydłowej do 4m, podziemny napęd hydrauliczny 24V do przydomowych i osiedlowych bram skrzydłowych o maks. długości skrzydła 2m i wadze maks. 800kg. Praca ciągła. Wbudowany absolutny enkoder magnetyczny z szyną "2Easy" (połączenie dwużyłowe bez polaryzacji). Dzięki wbudowanym blokadom nie wymaga instalowania mechanicznych blokad otwarcia lub zamknięcia na powierzchni, FAAC PATENT. Technologia hybrydowa. Serwisowe urządzenia odblokowujące. Prosta obsługa i instalacja dzięki wbudowanym uchwytom. FAAC PATENT. Siłowniki SBW do stosowania w miejscach narażonych na silny wiatr. Pakiet zawiera: napęd hydrauliczny z hydrauliczną blokadą otwarcia/zamknięcia (CBAC), enkoder magnetyczny, klucz odblokowujący i nastawny. Obudowa napędu zawiera: aluminiową obudowę napędu ze sworzeniem mocującym, pokrywę ze stali nierdzewnej. 

 

 

Specyfikacja techniczna:

-Model: FAAC S800H CBAC

-Zasilanie: 230V

-Silnik elektryczny: 24Vdc

-Pobór mocy: 60W (dla każdego napędu)

-Maks. moment obrotowy: 500Nm (z centralą sterującą E024S)- 600Nm (z centralą sterującą E124)

-Maks. prędkość kątowa: 5.5st. C (z centralą sterującą E024S) - 8.2 /s (z centralą sterującą E124)

-Maks. kąt otwarcia: 113st. 

-Typ spowalniacza: elektroniczne

-Maks. długość skrzydła: 2m

-Blokada hydrauliczna: zainstalowana

-Częstotliwość użytkowania: praca ciągła

-Waga napędu: 13.2kg

-Klasa ochrony: IP67

-Zakres pracy temperatur: -20st. do +55st. C

-Typ oleju: FAAC HP OIL

-Przeznaczenie: bramy skrzydłowe

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-napęd S800H CBAC 180st. x 1 szt.

-elementy do montażu

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dealera

30 other products in the same category: