Nowy Obniżka!

BENINCA DU.IT24NVE napęd do bramy skrzydłowej, do 3,5m, montaż podziemny, 24Vdc

Nowy

BENINCA DU.IT24NVE

Napęd do 3,5m, montaż podziemny, siłownik elektromechaniczny, nienawrotny dostępny w wersji 24Vdc z możliwością otwarcia do 180st. Przekładnia ze stali. Wyposażony w mechaniczne ograniczniki ruchu. Uchwyty adaptacyjne pasują do większości skrzyń fundamentowych innych producentów. Siłownik elektromechaniczny nienawrotny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego, wyposażony w enkoder. Enkoder zapewnia maksimum bezpieczeństwa i precyzję pracy w fazie ruchu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 439,59 zł

-24%

1 894,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight30

Więcej informacji

BENINCA

Chodzi nam o świat, w którym kreatywność i technologia łączą się ożywiając ruch, dynamiczny ruch, który jest naszym odbiciem, ponieważ odzwierciedlają nas i nasze potrzeby. Dla nas każdy mijający dzień jest podróżą w świat, który chcemy uczynić piękniejszym, bardziej komfortowym i stymulującym, ale przede wszystkim, naszym własnych światem.

DU.IT24NVE - Napęd do 3,5m, montaż podziemny, siłownik elektromechaniczny, nienawrotny dostępny w wersji 24Vdc z możliwością otwarcia do 180st. Przekładnia ze stali. Wyposażony w mechaniczne ograniczniki ruchu. Uchwyty adaptacyjne pasują do większości skrzyń fundamentowych innych producentów. Siłownik elektromechaniczny nienawrotny na napięcie 24Vdc do użytku intensywnego, wyposażony w enkoder. Enkoder zapewnia maksimum bezpieczeństwa i precyzję pracy w fazie ruchu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zabezpiecza przed zgnieceniem. Możliwość zasilania akumulatorowego.

Specyfikacja techniczna:

-parametry model zestaw DU.IT24NVE
-zasilanie 230Vac (50-60Hz)
-zasilanie silnika 24Vdc
-natężenie 11A
-moment obrotowy 280Nm
-czas otwarcia 15"
-cykl pracy: użycie intensywne
-stopień ochrony IP67
-temp. pracy -20st/+50st. C
-dł. skrzydła 3.5m
-waga 10kg

W skład zestawu wchodzą:

DU.IT24NVE 24Vdc siłownik podziemny x 1szt.

Akcesoria montażowe
Klucz do wysprzęglania
Kondensator
Gwarancja od autoryzowanego dilera firmy BENINCA
Instrukcja w języku polskim
Oraz Paragon lub Faktura

30 other products in the same category: