Nowy Obniżka!

NICE ROBUS600 SAMOHAMOWNY SIŁOWNIK DO BRAM PRZESUWNYCH DO 600KG, RBA3 BLUEBUS, 24V

Nowy

NICE ROBUS600

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg z wbudowaną centralą sterującą RBA3 BLUEBUS. Mocny, szybki, z zaawansowaną elektroniką. Dzięki zaawansowanym parametrom technicznym otwarcie nawet ciężkiej bramy odbywa się w sposób cichy i płynny. Cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i prędkość mogą być regulowane w kilku poziomach.Dodatkową zaletą urządzenia jest funkcja master / slave, której zadaniem jest synchronizacja pracy 2 siłowników. Siłownik może zostać wyposażony w akumulator awaryjny PS124 (praca przy braku zasilania).

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 429,88 zł

-25%

1 906,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice ROBUS600 -  napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg z wbudowaną centralą sterującą RBA3 BLUEBUS. Mocny, szybki, z zaawansowaną elektroniką. Dzięki zaawansowanym parametrom technicznym otwarcie nawet ciężkiej bramy odbywa się w sposób cichy i płynny. Cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i prędkość mogą być regulowane w kilku poziomach.Dodatkową zaletą urządzenia jest funkcja master / slave, której zadaniem jest synchronizacja pracy 2 siłowników. Siłownik może zostać wyposażony w akumulator awaryjny PS124 (praca przy braku zasilania).

 

BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego, diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Praktyczny: wbudowana modułowa centrala BLUEBUS, to tylko trzy przyciski programowania, wyjmowane wtyczki do podłączeń

Wygodny: funkcja częściowego otwarcia bramy w standardzie (funkcja furtki).

Inteligentny: siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie).

Uniwersalny: jedna centrala RBA3 w trzech modelach siłowników ROBUS.

Bezpieczny: stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - liczbą mignięć określa typ błędu (autodiagnoza), amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu.

Zaawansowany: siła, tryb pracy, prędkość, mogą być regulowane na kilku poziomach. Za pomocą programatora O-View istnieje możliwość bardzo dokładnego ustawienia parametrów funkcji.

Funkcja master/slave: synchronizowanie pracy dwóch siłowników.

Nowoczesny: posiada czujnik temperatury, który dopasowuje siłę siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Funkcja serwisowa: kontrolka sygnalizuje potrzebę wykonania konserwacji po wcześniejszej zaprogramowanej liczbie cykli.

Oszczędny: w stanie spoczynku ogranicza pobór energii, przechodząc w tryb "Stand by"

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłownik otworzy i zamknie bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Złącze radiowe: OXI, SMXI, SMXIS

Fotokomórki: typu BLUEBUS

Solemyo: ROBUS400/ROBUS600/ROBUS1000

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE ROBUS600

Zasilanie centrali/Zasilanie silnika: 230/24 V

Moc pobierania: 515 W

Natężenie prądu: 2.5 A

Stopień zabezpieczenia: 44 IP

Nominalny moment obrotowy: 9.0 Nm

Moment startowy: 18.0 Nm

Prędkość min-max bramy: 9.0-18.6 m/min

Max ciężar bramy: 600 kg

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Klasa izolacji: 1

Intensywność pracy: 100 cykli na dzień

Ciężar: 11 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik ROBUS600 z wbudowaną centralą RBA3 BLUEBUS x 1szt.

-elementy montażowe

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Nice

30 other products in the same category: