Nowy Obniżka!

CAME BX74 BX PLUS zestaw automatyki do bramy przesuwnej do 400kg

Nowy

CAME BX74 BX PLUS zestaw automatyki do bramy przesuwnej do 400kg

230 V A.C. - 200W samoblokujący siłownik elektromechaniczny z ochroną wyłącznika krańcowego przed zamarzaniem, z wbudowaną płytą sterującą ZBX74. Maksymalna waga bramy 400kg.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 382,57 zł

-24%

1 819,17 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

CAME

40 lat doświadczenia. Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację i ostrożne nabywanie nowych marek i specjalizacji, dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka - systemy antywłamaniowe - automatyka domowa), w zakresie systemów do rozległych obszarów skupisk ludzi, w zakresie zarządzania obszarami miejskimi i przestrzeniami publicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania dostosowane do wszelkich wymogów przepisowych oraz monitorowanie przepływu i dostępu.

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami, w pracy oraz w różnorodnych obszarach miejskich lub obszarach skupisk ludzi. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie. A także, aby zapewnić dobrą jakość życia, w którym dzięki rozwiązaniom, prostocie, wygodzie i swobodzie ruchu znikają wszelkie przeszkody. W naszej działalności bierzemy również pod uwagę problemy osób starszych i niepełnosprawnych.

 

 

Opis produktu CAME BX74 BX PLUS zestaw automatyki do bramy przesuwnej do 400kg: 230 V A.C. - 200W samoblokujący siłownik elektromechaniczny z ochroną wyłącznika krańcowego przed zamarzaniem, z wbudowaną płytą sterującą ZBX74. Maksymalna waga bramy 400kg.

 

BX- automatyka zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Cięższe bramy (do 800 kg) wymagają podwyższonych parametrów kontroli i bezpieczeństwa. Seria siłowników BX oferuje rozwiązania dopasowane do różnorodnych wymagań sterujących i zabezpieczających. W ofercie znajdują się: wersja podstawowa, zalecana tylko do użytku indywidualnego, wersja niskonapięciowa do intensywnej pracy z wbudowanym ENKODEREM stale monitorującym pracę bramy.

Całkowicie bezpieczny system. Wbudowana w jednostkę płyta sterująca zasila silnik i wszystkie akcesoria niskim napięciem 24V. (MODEL BX246).

Siłownik gwarantuje pracę nawet po zaniku napięcia sieciowego dzięki możliwości instalacji akumulatorów awaryjnego zasilania (MODEL BX246).

 

FUNKCJE GŁÓWNE:

Oprócz standardowych funkcji sterujących i zabezpieczających, nowa płyta udostępnia funkcje zwiększające kontrolę nad bramą i optymalizujące jej pracę:

-częściowe otwarcie dla ruchu pieszego

-samokodowanie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem

-miganie wstępne lampy podczas otwierania i zamykania

-amperometryczne wykrywanie przeszkód

-zatrzymanie ruchu bramy za pomocą pilota

-zabezpieczenie nieruchomej bramy, komendy otwórz/zamknij są ignorowane, jeżeli w świetle bramy znajduje się przeszkoda

-możliwość zsynchronizowania dwóch siłowników

-funkcja master/slave: dająca maksymalne uproszczenie podłączeń na płytach przy synchronizowaniu siłowników

 

Solidny i niezawodny:

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

 

Zaprojektowany dla długotrwałej pracy:

Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność. Gama produktów BX zawiera różne modele odpowiednie dla różnorodnych warunków instalacyjnych.

 

Zalety:

Dla instalatora: technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Unii Europejskiej.

Dla użytkownika: system wykorzystuje enkoder dla zagwarantowania bezpiecznego i płynnego ruchu oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom użytkującym bramę.

 

Łatwa instalacja:

Bx posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.

 

Elektronika 230V:

-zatrzymanie bramy przez naciśnięcie przycisku pilota radiowego, kontrola ruchu zawsze w zasięgu ręki;

-częściowe otwieranie bramy, aby umożliwić przejście pieszych;

-bezpieczeństwo także przy zamkniętej bramie, każde polecenie jest anulowane w przypadku wykrycia przeszkody przez urządzenia zabezpieczające.

 

Wygoda do podstawa:

Model BX-P wyposażony jest w PRACTICO SYSTEM, opatentowane wygodne urządzenie, które eliminuje uciążliwe ręczne czynności odblokowania w razie braku zasilania elektrycznego.

 

 

Dane techniczne siłownika:

model: BX74

max waga bramy: 400kg

stopień zabezpieczenia: IP54

zasilanie: 230V 50/60Hz

zasilanie silnika:  230V 50/60Hz

pobór prądu silnika: 2,6A 

moc max. silnika: 200W

prędkość przesuwu: 10m/min.

cykl pracy: 30%

siła uciągu: 300N

termiczne zabezpieczenie silnika: 150st. C

temp. pracy: -20st. C +55st. C max.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-BX74 230V siłownik x 1szt.

-AF43S karta częstotliwości x 1szt.

-TOP-432EV pilot dwukanałowy x 2szt.

-DIR10 fotokomórki x 1szt.

-elementy do montażu

-instrukcja obsługi w języku  polskim

-karta gwarancyjna

30 other products in the same category: