Nowy Obniżka!

FAAC 414 LONG zestaw automatyki do bramy skrzydłowej do 10m z zamkiem elektromagnetycznym

Nowy

FAAC 414 LONG zestaw automatyki do bram skrzydłowych

Do użytku przydomowego dla skrzydła o długości 5m z zamkiem elektromagnetycznym. Najbardziej praktyczny, ekonomiczny i uniwersalny napęd do bram skrzydłowych - pasuje do każdego rodzaju słupków. Najsilniejszy napęd w swojej klasie na rynku. Wyposażony w siłowniki samoblokujące - nie wymaga instalowania zamków elektromagnetycznych nawet w przypadku bardzo szerokich bram. idealny napęd do automatyzacji bram o długich skrzydłach, w tym bram jednoskrzydłowych o długości do 5m. 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 795,05 zł

-24%

3 677,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight 20

Więcej informacji

FAAC

Pionier w świecie systemów automatyki bramowej, wprowadza na rynek nowe systemy i rozwiązania stanowiące efektywną odpowiedź na zagadnienia znajdujące się w obszarze zainteresowania firmy. Bezpieczeństwo systemów automatyki jest w pełni dostosowane do aktualnie obowiązujących w UE norm i standardów. Ograniczenie zużycia energii pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, a w rezultacie, zaoferowanie odbiorcy końcowemu bardziej przyjazne rozwiązania.

 

FAAC 414 LONG zestaw automatyki do bram skrzydłowych do użytku przydomowego dla skrzydła o długości 5m z zamkiem elektromagnetycznym. Najbardziej praktyczny, ekonomiczny i uniwersalny napęd do bram skrzydłowych - pasuje do każdego rodzaju słupków. Najsilniejszy napęd w swojej klasie na rynku. Wyposażony w siłowniki samoblokujące - nie wymaga instalowania zamków elektromagnetycznych nawet w przypadku bardzo szerokich bram. idealny napęd do automatyzacji bram o długich skrzydłach, w tym bram jednoskrzydłowych o długości do 5m. 

 

Idealne rozwiązanie dla bram przydomowych: napęd FAAC 414 LONG jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 5m. Napęd FAAC 414 LONG ze względu na bardzo dużą siłę ciągu oraz bardzo dobre wymiary montażowe, jest idealnym rozwiązaniem do automatyzacji bram osadzonych na grubych słupkach klinkierowych jak również do bram o długich skrzydłach w tym bram jednoskrzydłowych o szerokości nawet do 5m. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe - samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

 

Łatwy montaż i pewne działanie: ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 LONG jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adaptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerokich bram.

 

Bezpieczeństwo i wysoka niezawodność: zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny isntalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Koszt obsługi napędu elektromechanicznego FAAC 414 LONG jest minimalny. Urządzenie pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20st. do +55st.

 

 

Specyfikacja techniczna:

-model: FAAC 414 LONG 

-zasilanie: 230 V 50/60Hz

-zasilanie silnika: 230V

-pobór mocy: 280W

-pobór prądu: 1,2A

-prędkość obrotowa silnika: 1400g/min.

-prędkość wysuwu: 1,6cm/sek.

-maksymalna siła ciągu: 3500N

-zabezpieczenie termiczne: 140st. C

-zakres pracy temperatur: -20 st. do + 55st. C

-stopień ochrony: IP44

-ciężar: 6,5kg

-wymiary: - 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-napęd 414 LONG z elementami mocującymi  x 2 szt.

-centrala sterująca 455D x 1 szt.

-obudowa do centrali sterującej - model E x 1 szt.

-odbiornik radiowy RP2 LC 868, 2-kanałowy x 1 szt.

-pilot 4 -kanałowy XT4 868 SLH x 2 szt.

-fotokomórki XP 20D o zasięgu 20m x 1 szt.

-elementy do montażu

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dealera

30 other products in the same category: