Nowy Obniżka!

NICE WA12, PODPORA RAMIENIA RUCHOMA

Nowy

Nice WA12

Ruchoma podpora do ramion płaskich, owalnych i tubowych. Montowana bezpośrednio do ramienia. Zalecana dla ramion powyżej 5 m, wymagana dla ramion powyżej 5,5 m długości.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

261,38 zł

-15%

307,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice WA12 - ruchoma podpora do ramion płaskich, owalnych i tubowych. Montowana bezpośrednio do ramienia. Zalecana dla ramion powyżej 5 m, wymagana dla ramion powyżej 5,5 m długości.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-podpora ramienia WA12 x 1szt.

25 other products in the same category: