Nowy Obniżka!

NICE MORX, DEKODER WYMAGANY DO INSTALACJI KLAWIATURY KODOWEJ EDS LUB CZYTNIKA KART ZBLIŻENIOWYCH ETP

Nowy

Nice MORX

Dekoder wymagany do instalacji klawiatury kodowej EDS lub czytnika karty zbliżeniowych ETP. Umożliwia podłączenie do 4 klawiatur kodowych lub 1 czytnika ETP.

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

282,29 zł

-15%

332,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight0.5

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice MORX -  dekoder wymagany do instalacji klawiatury kodowej EDS lub czytnika karty zbliżeniowych ETP. Umożliwia podłączenie do 4 klawiatur kodowych lub 1 czytnika ETP.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Pamięć: 255 kart

Zasilanie: 24 V / 12 V

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-dekoder MORX x 1szt.

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Nice

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 other products in the same category: