Nowy Obniżka!

NICE SOON ERA FLOR ZESTAW AUTOMATYKI DO BRAM GARAŻOWYCH O POWIERZCHNI DO 16m2

Nowy

NICE ZESTAW SOON ERA FLOR

Siłownik SO2000 z wbudowaną centralą BLUEBUS + radio SMXI + pilot FLO2RE + fotokomórka EPMB x2.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 233,68 zł

-20%

2 792,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE 

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Zestaw SOON ERA FLOR: siłownik SO2000 z wbudowaną centralą BLUEBUS + radio SMXI + pilot FLO2RE + fotokomórka EPMB x2.Nice SOON ERA FLOR Zestaw automatyki do bram garażowych o powierzchni do 16m2siłownik SO2000 z wbudowaną centralą BLUEBUS, radioodbiornik SMXI, 1 pilot dwukanałowy FLO2RE.

Siłownik SOON SO2000, silnik 24V, do bram sekcyjnych, montowany bezpośrednio na wale, do bram o powierzchni do 16m2, wbudowana centrala sterująca SOA2 BLUEBUS, praca z akumulatorem PS124 (opcja). Siłownik został wyposażony w enkoder, dzięki któremu automatycznie rozpoznaje położenie bramy i zapewnia precyzyjne osiąganie położeń krańcowych przez bramę (bez konieczności stosowania ograniczników krańcowych). Ponadto siłownik charakteryzuje się niezawodnością działania i wyjątkowo prostym montażem bezpośrednio na wale bramy. SO2000 posiada wbudowaną centralę sterującą w technologii BLUEBUS - umożliwia podłączenie urządzeń dodatkowych, przy pomocy przewodu 2-żyłowego. Siłownik charakteryzuje się wyjątkowym bezpieczeństwem użytkowania. Posiada amperometryczny system wykrywania przeszkody, stale kontroluje podłączone urządzenia i monitoruje pobór prądu podczas pracy.

 

Specyfikacja techniczna: 

Zasilanie/Zasilanie silnika: 230 / 24 V

Moc pobierana: 350 W

Stopień zabezpieczenia: 40 IP

Moment obrotowy: 50 Nm

Prędkość obrotowa wału: 30 obr/min

Max pow. bramy: 16.0 m2

Max. wysokość bramy: 5m

Klasa izolacji: 1

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Intensywność pracy (wys. 3m): 15 cykle/godz

Wymiary: 115 x 375 x 300 mm

Ciężar z szyną: 10.5 kg

Średnica otworu na wał bramy: 25.4 mm

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik SO2000/A z wbudowaną centralą BLUEBUS  x 1szt.

-radioodbiornik SMXI x 1szt.

-pilot FLO2RE x 1szt.

-fotokomórki EPMB x 1kpl.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: