Nowy Obniżka!

NICE SPIDO ERA FLOR ZESTAW AUTOMATYKI DO BRAM GARAŻOWYCH DO 235CM, 650N

Nowy

NICE ZESTAW SPIDO ERA FLOR

Siłownik SPIDO + centrala SPA40 + radio SMXI + pilot FLO2RE + szyna z łańcuchem.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

913,28 zł

-25%

1 217,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Zestaw SPIDO ERA FLOR: siłownik SPIDO + centrala SPA40 + radio SMXI + pilot FLO2RE + szyna z łańcuchem.Nice SPIDO ERA FLOR Zestaw automatyki do bram garażowych do 235cm wysokościsiłownik 650N do bram o wysokości do 235 cm, wbudowana centrala sterująca SPA40, silnik 24V, radioodbiornik SMXI, 1 pilot dwukanałowy FLO2RE, jednoelementowa szyna prowadząca 3m z łańcuchem.

Na obudowie siłownika SPIDO znajduje się przycisk sterujący umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie bramy garażowej w trybie "krok po kroku". W przypadku braku napięcia zasilania istnieje możliwość łatwego wysprzęglania i ręczne sterowanie bramą. Siłownik posiada wbudowaną centralę sterującą SPA40. Jej cechami charakterystycznymi jest: praca w trybie pół-automatycznym i automatycznym; stopniowy start i zamykanie; regulacja czasu pauzy, amperometryczny systemy wykrywania przeszkody, funkcja FOTOTESTU, funkcja autozamka - automatycznie zamyka bramę po pewnym czasie od otwarcia, funkcja wietrzenia - rozchyla bramę na 15 cm lub 1 m.

 

Specyfikacja techniczna: 

Zasilanie/Zasilanie silnika: 230 / 24 V

Natężenie prądu: 0.65 A

Moc pobierana: 150 W

Stopień zabezpieczenia: 40 IP

Prędkość: 9.0 m/min

Max pow. bramy uchylnej: 9.0 m2

Max. pow. bramy sekcyjnej: 9.0 m2

Siła uciągu: 650 N

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Intensywność pracy: 30 (%)

Ciężar z szyną: 12 kg

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik SPIDO x 1szt.

-centrala sterująca SPA40 x 1szt.

-pilot FLO2RE x 1szt.

-odbiornik SMXI x 1szt.

-jednoelementowa szyna prowadząca 3m z łańcuchem x 1szt.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

25 inne produkty w tej samej kategorii: