Nowy Obniżka!

NICE M-FAB ME3000, NAPĘD DO BRAMY SKRZYDŁOWEJ O DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 3.5M I 600KG, DO MONTAŻU PODZIEMNEGO, 230V

Nowy

NICE M-FAB ME3000 

Samohamowny siłownik do podziemnego montażu, do bram o długości skrzydła do 3.5m i ciężarze do 600kg. Jest wyposażony w ogranicznik krańcowy przy zamykaniu i charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i niezawodnością działania. Siłownik jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji przydomowych.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 088,55 zł

-25%

1 451,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NICE 

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice M-FAB ME3000  -  samohamowny siłownik do podziemnego montażu, do bram o długości skrzydła do 3.5m i ciężarze do 600kg. Jest wyposażony w ogranicznik krańcowy przy zamykaniu i charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i niezawodnością działania. Siłownik jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji przydomowych.

 

Nowe, jeszcze bardziej masywne i odporne skrzynki fundamentowe. Całkowicie kompatybilne z poprzednią serią Metro 3000.

Siłownik samohamowny z ogranicznikiem krańcowym przy zamykaniu.

Brak spawania obudów umożliwiający zwiększenie trwałości i wytrzymałości: nowe wytłaczane skrzynki jednoczęściowe, wykonane ze stali nierdzewnej (MECX), idealne do użytku w ekstremalnych warunkach oraz w nowym wykończeniu (kataforeza)(MECF), bardzo odporne na korozję, w obu występuje ogranicznik mechaniczny otwierania.

Niezawodny i odporny: silniki są zbudowane z trwałych elementów wewnętrznych, wykonanych ze stali i stopów brązu. Nowy korpus - odlewane ciśnieniowo aluminium, hermetyczne IP67.

Maksymalna swoboda wyboru: odblokowanie od wewnątrz i od zewnątrz, dwa modele: odblokowanie przy pomocy klucza lub dźwigni dowolnie łączonych i łatwo uruchamianych jedną ręką.

Łatwy w użytkowaniu: standardowy kąt otwarcia max. 110°, opcjonalnie nawet 180° przy zastosowaniu MEA1.

Zalecane centrale Mindy: A01, A02 do bram 1-skrzydłowych 230V / A60 do bram 2-skrzydłowych 230V

Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS.

Wymagany zakup oddzielnej obudowy.

 

Specyfikacja techniczna:

Model: NICE ME3000

Zasilanie: 230 V

Moc pobierania: 250 W

Natężenie prądu: 1.2 A

Kondensator wbudowany: 10 uF

Stopień zabezpieczenia: IP 67

Zabezpieczenie termiczne: 140 °C

Moment obrotowy: 300 Nm

Prędkość obrotowa: 1.14 obr/min

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Intensywność pracy: 200 cykli na dobę

Wymiary: 372 x 306 x 143 mm

Ciężar: 11 kg 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik ME3000 x 1szt.

-elementy do montażu

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dealera

30 inne produkty w tej samej kategorii: