Nowy Obniżka!

NICE ROBUS1000P SAMOHAMOWNY SIŁOWNIK DO BRAM PRZESUWNYCH DO 1000KG, RBA3 BLUEBUS, 24V, INDUKCYJNE WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE

Nowy

NICE ROBUS1000P

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1000 kg z wbudowaną centralą sterującą. Wyjątkowo mocny i szybki. Doskonale sprawdza się w intensywnej pracy, dlatego warto go zainstalować we wspólnocie mieszkaniowej lub na strzeżonym osiedlu, a połączenie odważnych innowacji z najwyższą technologią gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez długie lata. Cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i prędkość mogą być regulowane w kilku poziomach.  Model ROBUS1000P jest dodatkowo wyposażony w indukcyjne wyłączniki krańcowe.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 075,63 zł

-25%

2 767,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

Nice ROBUS1000P - napęd do bram przesuwnych o ciężarze do 1000 kg z wbudowaną centralą sterującą. Wyjątkowo mocny i szybki. Doskonale sprawdza się w intensywnej pracy, dlatego warto go zainstalować we wspólnocie mieszkaniowej lub na strzeżonym osiedlu, a połączenie odważnych innowacji z najwyższą technologią gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez długie lata. Cechuje się stosunkowo prostym procesem programowania - automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe (funkcja autoprogramowania) i  parametry ruchu podczas jednego manewru otwierania i zamykania. Jego siła, tryb pracy i prędkość mogą być regulowane w kilku poziomach.  Model ROBUS1000P jest dodatkowo wyposażony w indukcyjne wyłączniki krańcowe

 

BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego, diody LED sygnalizują włączone funkcje.

Praktyczny: wbudowana modułowa centrala BLUEBUS, to tylko trzy przyciski programowania, wyjmowane wtyczki do podłączeń

Silny: idealny do intensywnej pracy np. wspólnot mieszkaniowych.

Wygodny: funkcja częściowego otwarcia bramy w standardzie (funkcja furtki).

Inteligentny: siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie).

Uniwersalny: jedna centrala RBA3 w trzech modelach siłowników ROBUS.

Bezpieczny: stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - liczbą mignięć określa typ błędu (autodiagnoza), amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu.

Zaawansowany: siła, tryb pracy, prędkość, mogą być regulowane na kilku poziomach. Za pomocą programatora O-View istnieje możliwość bardzo dokładnego ustawienia parametrów funkcji.

Funkcja master/slave: synchronizowanie pracy dwóch siłowników.

Nowoczesny: posiada czujnik temperatury, który dopasowuje siłę siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia.

Funkcja serwisowa: kontrolka sygnalizuje potrzebę wykonania konserwacji po wcześniejszej zaprogramowanej liczbie cykli.

Oszczędny: w stanie spoczynku ogranicza pobór energii, przechodząc w tryb "Stand by".

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłownik otworzy i zamknie bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Złącze radiowe: OXI, SMXI, SMXIS.

Fotokomórki: typu BLUEBUS.

Solemyo: ROBUS400/ROBUS600/ROBUS1000.

 

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE ROBUS100P

Zasilanie centrali/Zasilanie silnika: 230/24 V

Moc pobierania: 450 W

Natężenie prądu: 2.3 A

Stopień zabezpieczenia: 44 IP

Nominalny moment obrotowy: 15.0 Nm

Moment startowy: 27.0 Nm

Prędkość min-max bramy: 8.4-16.8 m/min

Max ciężar bramy: 1000 kg

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Klasa izolacji: 1

Intensywność pracy: 150 cykli na dzień

Ciężar: 13 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik ROBUS1000P z wbudowaną centralą RBA3 BLUEBUS, indukcyjne wyłączniki krańcowe x 1szt.

-elementy montażowe

-instrukcja obsługi w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy Nice

30 other products in the same category: