Nowy Obniżka!

NICE HYKE HK7024 NAPĘD DO BRAMY SKRZYDŁOWEJ O DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 3.5M I 330KG, WBUDOWANA CENTRALA HKA1 BLUEBUS, SILNIK 24V

Nowy

NICE HYKE HK7024

Samohamowny siłownik z ramieniem łamanym, silnik 24V, z wbudowaną centralą HKA1 BLUEBUS. Przeznaczone do montażu na bardzo szerokich słupkach, nawet do 40 cm głębokości osadzenia zawiasu.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

2 121,75 zł

-25%

2 829,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

NICE HYKE HK7024 -  samohamowny siłownik z ramieniem łamanym, silnik 24V, z wbudowaną centralą HKA1 BLUEBUS. Przeznaczone do montażu na bardzo szerokich słupkach, nawet do 40 cm głębokości osadzenia zawiasu.

 

Przyjazny: łatwy, zautomatyzowany mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku napięcia, z metalowym kluczem i wkładką patentową.

Nowa konstrukcja przeniesienia napędu: przekładnia siłownika to 3 stopnie przełożenia: na pierwszym przekładnia ślimakowa, na drugim para kół zębatych o zębach prostych, a na wyjściu napędu - przekładnia satelitarna. W sumie otrzymujemy ogromny wyjściowy moment obrotowy - aż 500Nm w silniku 24V!

Wbudowane mechaniczne krańcówki otwierania i zamykania z bardzo precyzyjną regulacją.

Łatwy montaż bez spawania, uchwyty przykręcane do słupka i skrzydła bramy, bez konieczności spawania.

Elastyczny: Ramię łamane, składające się z części prostej i wygiętej, tym razem ma regulowaną długość, co umożliwia (po jego skróceniu) zabudowę siłownika w ciasnym narożu posesji.

 

Modularna centrala sterująca HKA1:

-zabudowana w jednym z siłowników

-technologia BLUEBUS

-autoprogramowanie - siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy

-zaawansowana: tylko trzy przyciski programowania, regulacja trybu pracy, czasu otwierania itp.

-funkcja częściowego otwarcia bramy (funkcja furtki)

-zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi PS124 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania

-centrala kompatybilna z systemem OPERA i SOLEMYO

  

Specyfikacja techniczna: 

Model: NICE HK7024

Zasilanie: 230/24 V

Natężenie prądu: 1.5

Moc pobierania: 300

Stopień zabezpieczenia: IP 54

Moment obrotowy: 500 Nm

Prędkość obrotowa: 1.5 obr/min

Temperatura pracy: -20 do +50 °C

Intensywność pracy: 40 cykle/h

Wymiary: 210 x 290 x 320 mm

Ciężar: 10.5 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik HK7024 z wbudowaną centralą sterującą HKA1 BLUEBUS x 1szt.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 inne produkty w tej samej kategorii: