Nowy Obniżka!

NICE TOONA TO7024 NAPĘD DO BRAMY SKRZYDŁOWEJ O DŁUGOŚCI SKRZYDŁA DO 7.0M, ENKODER, DO PRACY INTENSYWNEJ, 24V

Nowy

NICE TO7024

Elektromechaniczny siłownik samohamowny, silnik 24V, do skrzydła do 7.0 m, enkoder (informujący centralę o dokładnej pozycji siłownika), do pracy intensywnej. Doskonale współgra z centralą sterującą Mindy MC824H.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 554,41 zł

-25%

2 072,55 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

NICE TO7024 siłownik samohamowny -  elektromechaniczny siłownik samohamowny, silnik 24V, do skrzydła do 7.0 m, enkoder (informujący centralę o dokładnej pozycji siłownika), do pracy intensywnej. Doskonale współgra z centralą sterującą Mindy MC824H.

 

Nowe modele trzeciej generacji - jakość i trwałość, bardziej odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki obudowie składającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym. Ruchome komponenty wewnętrzne są wykonane ze stali, lekkich stopów i techno-polimerów. 

Niezawodność i cicha praca -   dzięki nowemu, opatentowanemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych. 

Przekładnia z brązu - umożliwia bezpieczne zamykanie i trwałość użytkowania. 

Pełna kompatybilność - montażowa w przypadku zamiany siłowników MOBY na TOONA i na odwrót.

  

Specyfikacja techniczna: 

Model: TO7024

Zasilanie: 24 V

Max. pobór prądu: 5 A

Moc pobierania: 120 W

Stopień zabezpieczenia: IP 44

Prędkość: 0,013 m/s

Skok:: 540/584 mm

Max. siła: 2200 N

Temperatura pracy: -20 do + 50°C

Klasa izolacji: F

Intensywność pracy: 41 cykli na godzinę

Ciężar: 15kg

Wymiary: 1200 x 128 x 150 mm

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-siłownik TO7024 x 1szt.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 inne produkty w tej samej kategorii: