Nowy Obniżka!

NICE MINDY A01 CENTRALA STERUJĄCA DO JEDNEGO SIŁOWNIKA LUB SILNIKA ROLETOWEGO 230V/600W

Nowy

NICE MINDY A01

Centrala sterująca, 230V, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, IP55.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

313,65 zł

-15%

369,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Nice MINDY A01 - centrala sterująca, 230V, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, IP55.

 

Specyfikacja techniczna:

Do jednego siłownika lub silnika roletowego 230V/600W.

Radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO - pierwszy wgrany pilot określa drogę radiową, na której będzie pracować radioodbiornik.

Wejście FOTO.

Wejście STOP.

Wejście "krok-po-kroku".

Wejście "zamknij".

Pamięć 254 piloty.

Programowane wejście "krok-po-kroku" lub "otwórz-stop-otwórz".

Wejście foto.

Wejście dla listwy rezystancyjnej.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-centrala Mindy A01 x 1szt.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: