Nowy Obniżka!

NICE FT210B, FOTOKOMÓRKI BLUEBUS, BEZPRZEWODOWY NADAJNIK+ODBIORNIK, REGULOWANA 210°/30°, BEZ BATERII

Nowy

NICE FT210B

To nowe możliwości montażu. Urządzenia charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, z możliwością regulacji kierunku „widzenia” oraz łatwym montażem. Możliwość regulacji kierunku „widzenia” soczewki wynosi 210° w poziomie i 30° w pionie. Dzięki regulacji w tak szerokim zakresie, fotokomórki mogą być zamontowane np. na ścianie równoległej do płaszczyzny bramy przesuwnej.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

365,93 zł

-15%

430,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight0.5

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

 

 

Nice FT210B - to nowe możliwości montażu. Urządzenia charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, z możliwością regulacji kierunku „widzenia” oraz łatwym montażem. Możliwość regulacji kierunku „widzenia” soczewki wynosi 210° w poziomie i 30° w pionie. Dzięki regulacji w tak szerokim zakresie, fotokomórki mogą być zamontowane np. na ścianie równoległej do płaszczyzny bramy przesuwnej.

 

Trwałość - fotokomórki dzięki poliwęglanowej obudowie, są niezwykle trwałe i bezpieczne. Zasięg pracy urządzeń to 15 m.

Bez okablowania - odbiornik fotokomórki jest podłączony przewodowo do centrali sterującej, natomiast nadajnik fotokomórki jest zasilany baterią. Wygodny montaż bez dodatkowych prac ziemnych.

Wersja bezprzekaźnikowa BLUEBUS F210B/FT210B - łatwy i szybki montaż za pomocą przewodu 2-żyłowego, adresowanie fotokomórek za pomocą zworek.   

 

Specyfikacja techniczna:

Typ: Bezprzewodowe

Przekaz danych: Cyfrowy - BLUEBUS

Zasięg: 15 m

Regulacja: Poziom: 210o, pion: 30o

Praca na zewnątrz: TAK

Wymiary: 16 x 128 x 45 mm

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-fotokomórki FT210B x 1kpl.

-elementy do montażu

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: