Nowy Obniżka!

NICE F210B fotokomórki regulowane 210st./30st., wersja bezprzekaźnikowa, BLUEBUS

Nowy

Fotokomórki F210B

Urządzenia charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, możliwością regulacji kierunku „widzenia” oraz łatwym montażem. Możliwość regulacji kierunku „widzenia” soczewki wynosi 210° w poziomie i 30° w pionie. Dzięki regulacji w tak szerokim zakresie, fotokomórki mogą być zamontowane np. na ścianie równoległej do płaszczyzny bramy przesuwnej. 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

303,20 zł

-15%

356,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight0.5

Więcej informacji

Fotokomórki F210Burządzenia charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, możliwością regulacji kierunku „widzenia” oraz łatwym montażem. Możliwość regulacji kierunku „widzenia” soczewki wynosi 210° w poziomie i 30° w pionie. Dzięki regulacji w tak szerokim zakresie, fotokomórki mogą być zamontowane np. na ścianie równoległej do płaszczyzny bramy przesuwnej. 

Trwałośćfotokomórki dzięki poliwęglanowej obudowie, są niezwykle trwałe i bezpieczne. Zasięg pracy urządzeń to 15 m.

Technologia Bluebuslinia F210B jest wersją dostępną w nowoczesnej technologii BlueBus. Urządzenia pracujące w tym systemie dają możliwość łatwego podłączenia do centrali sterującej z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas. Adresowanie fotokomórek za pomocą zworek.    

Wersja bezprzekaźnikowa BLUEBUS F210/FT210B - łatwy i szybki montaż za pomocą przewodu 2-żyłowego, adresowanie fotokomórek za pomocą zworek.    

 

 

Specyfikacja techniczna:

-parametry F210B fotokomórki-nadajnik + odbiornik

-BLUEBUS

-regulowana 210st./30st.

-zasięg nawet do 15m

-wersja bezprzekaźnikowa  

 

W skład zestawu wchodzą:

-fotokomórki F210B

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE  

30 other products in the same category: