Nowy Obniżka!

NICE MINDY TTX4, 4-KANAŁOWY NADAJNIK DO ZABUDOWY PODTYNKOWEJ W PUSZCZE ELEKTRYCZNEJ, ZASILANIE Z SIECI 230V

Nowy

NICE MINDY TTX4

Nadajnik do zabudowy podtynkowej w puszcze elektrycznej, zasilanie z sieci 230V, 4-kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym FLOR. Możliwość wykorzystania do przewodowego sterowania zainstalowanych silników roletowych, lub innych urządzeń Nice - np. poprzez centralki alarmowe.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

334,56 zł

-15%

393,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Nice MINDY TTX4 - nadajnik do zabudowy podtynkowej w puszcze elektrycznej, zasilanie z sieci 230V, 4-kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym FLOR. Możliwość wykorzystania do przewodowego sterowania zainstalowanych silników roletowych, lub innych urządzeń Nice - np. poprzez centralki alarmowe.

 

Specyfikacja techniczna:

Obudowa: IP20

Temperatura pracy: -20...+55 oC

Zasilanie: 230 V

Wymiary: 33 x 18 x 40 mm

Waga: 0.02 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-centrala Mindy TTX4 x 1szt.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: