Nowy Obniżka!

NICE MINDY TT2D CENTRALA STERUJĄCA DO STEROWANIA OŚWIETLENIEM 230V/450W

Nowy

NICE MINDY TT2D

Centrala sterująca, 230V/450W, do sterowania oświetleniem, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, zewnętrzny przełącznik, IP20.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

334,56 zł

-15%

393,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Nice MINDY TT2D - centrala sterująca, 230V/450W, do sterowania oświetleniem, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, zewnętrzny przełącznik, IP20.

 

Centrala współpracuje z pilotami FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY.

Pamięć do 30 pilotów.

Tryb programowania ‘KROK PO KROKU’, dzięki któremu sterowanie oświetleniem może odbywać się za pomocą wyłącznie jednego przycisku na pilocie. Pierwsze naciśnięcie pilota powoduje włączenie oświetlenia, drugie – wyłączenie.

Centralę można dodatkowo zaprogramować z użyciem funkcji Zegar, dzięki której oświetlenie włącza się lub wyłącza po ustawionym przez użytkownika czasie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji np. wjazdu samochodem na posesję, kiedy możemy włączyć oświetlenie przed domem i zaprogramować je tak, by wyłączyło się po kilku minutach, co umożliwi nam wyjście z samochodu i swobodne dojście do posesji, bez konieczności pamiętania o ręcznym wyłączeniu oświetlenia. Centrala daje możliwość zaprogramowania czasu pracy od 1 sekundy do nawet 9 godzin. 

 

Specyfikacja techniczna:

Obudowa: IP20

Temperatura pracy: -20...+50 oC

Zasilanie: 230 V

Pobierana moc: 1000 W

Wymiary: 40 x 18 x 32 mm

Waga: 0.02 kg

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-centrala Mindy TT2D x 1szt.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: