Nowy Obniżka!

NICE MINDY TT1L CENTRALA STERUJĄCA DO STEROWANIA OŚWIETLENIEM, 230V/450W

Nowy

NICE MINDY TT1L

Centrala sterująca, 230/450W, do sterowania oświetleniem, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, IP55.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

292,74 zł

-15%

344,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Weight20

Więcej informacji

NICE 

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, stała się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu firmie udaje się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

Nice MINDY TT1L - centrala sterująca, 230/450W, do sterowania oświetleniem, radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO, IP55.

 

Specyfikacja techniczna:

Steruje 1 urządzeniem 230V/450W.

Radioodbiornik 433.92 MHz (multikod) zintegrowany z płytą elektroniki, z możliwością wgrania pilotów FLOR/ONE/NICEWAY/INTI/SMILO - pierwszy wgrany pilot określa drogę radiową, na której będzie pracować radioodbiornik. 

Pamięć 30 pilotów.

4 możliwości programowania centrali: "krok-po-kroku", "manualny", "Zegar1", "Zegar2".

Programowany czas pracy "Zegar1"/"Zegar2" od 1 sekundy do 9 godzin.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

-centrala Mindy TT1L x 1szt.

-instrukcja w języku polskim

-gwarancja od autoryzowanego dilera firmy NICE

30 other products in the same category: