Katalog

Do bram przesuwnychInformacja

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Do bram przesuwnych

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram prze...

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Więcej

Do bram przesuwnych  Jest 423 produktów.

Podkategorie

  • Zestawy

    Każdy człowiek lubi ułatwiać sobie życie - to normalne. Szczególnie jeśli chodzi o obowiązki, które należy wykonywać codziennie. Automatyka tego typu prac pomoże zaoszczędzić w sumie wiele cennych minut. Do takich rzeczy należą automatyczne napędy do bram. Niezależnie od tego, jaka pogoda panuje za oknem, jeśli chcesz wyprowadzić auto, musisz najpierw wyjść z domu i poświęcić chwilę na otwarcie bramy. Dzień w dzień, wiąż tak samo. Jednak nie musi tak być! Nasze zestawy do bram przesuwnych mogą zamienić ten proces w przyjemność. Otworzą szybko i cicho bramę, na dodatek bez twojego wysiłku. Parę sekund i jedyne co musisz zrobić to nacisnąć przycisk, a potem wystarczy wsiąść do auta. Prościzna, a zwiększy twój codzienny komfort życia. Ze swojej strony zapewniamy, że oferowane przez nas urządzenia są wyłącznie najwyższej jakości. Dostarczają je producenci, mający miele lat doświadczenia w tej branży, tacy jak: Beninca, Came, Faac, Nice czy też Somfy. Gwarantują pełna niezawodność, ponieważ ich celem jest brak kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort. Dlatego kupując u nas, możesz być pewien, że kupujesz doskonały produkt na lata. Specjalnie dla naszych klientów każde urządzenie jest objęte gwarancją, dlatego bez obaw możesz dokonać zakupów. Nasza automatyka jest dostosowana do bram różnego rodzaju - różniącej się wielkością, długością oraz ciężarem. Dzięki temu każdy klient będzie mógł znaleźć odpowiednie zestawy, które sprawdzą się u niego w domu. Z pewnością każdy znajdzie odpowiednie napędy do swojej bramy. Oferowana przez nas automatyka jest energooszczędna, więc nie wpłynie w żaden sposób na twoje rachunki. Ponadto łatwo je odblokować, a czas otwarcia bramy mierzy się w sekundach. Cicha praca urządzeń nie będzie zakłócać twojego spokoju. Bardziej profesjonalne napędy posiadają dodatkowo enkodery, które umożliwiają odwracający ruch skrzydła przy wykryciu przeszkody. Jest to jeden z elementów zabezpieczających. Zapraszamy serdecznie do zakupu sprawdzonych zestawów do bram garażowych - zaufaj specjalistom!

  • Siłowniki

    Bramy przesuwne znajdują zastosowanie zarówno w użytku prywatnym, jak i przemysłowym. Większość firm i osób prywatnych budujących domy, grodzi teren płotem i domyka wszystko furtką oraz bramą. Brama najczęściej montowana jest wraz z napędem, który umożliwia jej zdalne otwieranie. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości napędy do bram, budowane przez czołowych producentów z branży. Wszystkie siłowniki elektryczne zasilane są napięciem z sieci (230V). Następnie prędkość obrotowa silnika redukowana jest przez przekładnię do takiej wartości, która umożliwi płynne i bezpieczne odsunięcie bramy. Obecna kategoria obejmuje siłowniki i napędy do bram przesuwnych. Nasza oferta składa się z siłowników elektrycznych różnych producentów. U nas znaleźć można napęd przekładniowy takich firm, jak: Somfy, Faac, Nice, Came i Beninca. Są to uznani producenci z zakresu rozwiązań automatyki do bram oraz do budynków. Nasz sklep oferuje siłowniki do bram przesuwnych zasilane silnikami elektrycznymi o różnej mocy. Począwszy od tych najsłabszych, przeznaczonych do obsługi bram przesuwnych o masie do 400kg, poprzez nieco mocniejsze, dedykowane do sterowania bramami o masie do 800kg czy 1200 kg, skończywszy na siłownikach o dużej mocy, zasilanych niekiedy przez prąd trójfazowy o maksymalnej mocy 3,5kW. Takie rozwiązania nie są raczej dedykowane do prywatnych nieruchomości, lecz do firm, w których niezbędna jest szeroka brama. Interesującym rozwiązaniem są napędy do bram przesuwnych typu high speed. To rozwiązania wykorzystujące do pracy nieco mocniejszy silnik elektryczny i inny reduktor. Tego typu automatyka pozwala na szybsze otwieranie i zamykanie bramy nawet o 30-40 procent. Jest to optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy muszą często otwierać i zamykać bramę w ogrodzeniu swojej firmy. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dużą niezawodnością. Większość z dostępnych siłowników posiada również tak zwaną funkcję furtki, która polega na częściowym uchyleniu bramy, by mógł przez nią przejść człowiek lub przejechać rowerzysta. Każdy z dostępnych u nas produktów objęty jest gwarancją.

  • Akcesoria

    Automatyczne bramy to wygoda i funkcjonalność każdego dnia, bez względu czy jest to dom, czy też miejsce pracy. W czasach wszechobecnej automatyzacji, sterowania elektronicznego nie sposób nie korzystać z funkcji, dzięki której nie musimy wychodzić z pojazdu, aby dostać się do posesji czy garażu. Nawet jeżeli użytkują ją osoby z zewnątrz, możemy obsłużyć bramę za pomocą pilota bezpośrednio z budynku. Jest to także niezwykle ważny czynnik bezpieczeństwa, szczególnie, gdy brama znajduje się przy ruchliwej ulicy. Bramy automatyczne dodatkowo wyglądają estetycznie i podnoszą prestiż budynku, niezwykle funkcjonalne systemy zapewniają komfort użytkowania, oszczędzają nam czas i energię, a przede wszystkim zabezpieczają naszą działkę lub garaż przed nieproszonymi gośćmi. W ofercie naszego sklepu oprócz gotowych zestawów automatycznych znajdą Państwo także akcesoria do bram automatycznych różnego rodzaju. Wszystkie elementy dodatkowe, które pozwolą rozbudować posiadany system lub zamienne części składowe. Dom jest naszą oazą, w pracy musimy chronić mienie firmy, dlatego coraz częściej korzystamy z tzw. czujek. Lepiej zabezpieczyć się wcześniej, aniżeli odnotować znaczące, często nieodwracalne szkody. Proponujemy Państwu nie tylko tradycyjne czujki wykrywające każdy ruch, ale także czujniki rozlanej wody, stłuczonej szyby, otwarcia bramy, podważania zamkniętej rolety, dymu czy zaniku zasilania. Bezpieczeństwo na wypadek zdarzeń losowych oraz kradzieży. Dostępne są także akcesoria do bram garażowych takie jak koła zębate, anteny zwiększające zasięg pilota, klawiatury kodowe, wyłączniki kluczykowe oraz zamki elektromagnetyczne. Nie brakuje zaawansowanych technologicznie centrali automatyki oraz systemów antywłamaniowych, które łączą instalację w całość i zapewniają sterowanie z jednego miejsca dla naszej wygody. Pozwalają indywidualnie dostosować system do instalacji. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do bram automatycznych skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 423 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 423 elementów