Katalog

AutomatykaInformacja

Nowe produkty

 • CAME AF868
  CAME AF868

  Karta częstotliwości 868,35 MHz. Obsługuje sterowanie kodem stałym TOP i...

  83,64 zł
 • BENINCA BULL15M.S
  BENINCA BULL15M.S

  Napęd do bramy przesuwnej, do 1 500 kg, do użytku rezydencyjnego....

  2 234,17 zł
 • BENINCA BULL15M
  BENINCA BULL15M

  Napęd do bramy przesuwnej, do 1 500 kg, do użytku rezydencyjnego....

  2 234,17 zł
 • BENINCA DU.350FC
  BENINCA DU.350FC

  Wyłączniki krańcowe hermetyczne dla DU.350N/NV Gwarancja 2 lata

  88,87 zł
 • BENINCA SB.DU350.L
  BENINCA SB.DU350.L

  Zestaw odblokowania wyposażony w elementy łączeniowe siłownika z bramą w...

  334,56 zł
 • BENINCA DU.350CF
  BENINCA DU.350CF

  Skrzynka fundamentowa malowana w systemie kataforezy, max. kąt otwarcia...

  780,56 zł
 • BENINCA SB.DUIT.L
  BENINCA SB.DUIT.L

  Zestaw odblokowania wyposażony w elementy łączeniowe siłownika z bramą w...

  334,56 zł
 • BENINCA DU.FCN
  BENINCA DU.FCN

  Hermetyczne wyłączniki krańcowe dla siłowników typu DU.IT Gwarancja 2 lata

  73,19 zł

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Automatyka

Od 1998r. pracujemy na miano firmy jednej z najlepszych w branży. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy i ugruntowaliśmy swoją pozycję dilera w dziedzinie automatyki bramowej, automatyki wjazdowej, bram garażowych, szlabanów, kontroli dostępu, a także systemów parkingowych i ogrodzeń, pod względem wielkości sprzedaży, współpracown...

Od 1998r. pracujemy na miano firmy jednej z najlepszych w branży. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy i ugruntowaliśmy swoją pozycję dilera w dziedzinie automatyki bramowej, automatyki wjazdowej, bram garażowych, szlabanów, kontroli dostępu, a także systemów parkingowych i ogrodzeń, pod względem wielkości sprzedaży, współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów.

Więcej

Automatyka  Jest 678 produktów.

Podkategorie

 • Do bram przesuwnych

  Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

 • Do bram skrzydłowych

  Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

 • Do bram garażowych

  Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.

 • Do rolet i żaluzji

  Zalety, jakie płyną z wyposażenia okien w markizy czy rolety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Dyskrecja, bezpieczeństwo oraz możliwość pełnej kontroli nad nasłonecznieniem pomieszczenia, to tylko niektóre plusy, jakie mają nam one do zaoferowania, a możliwość wyposażenia ich w nowoczesny i inteligentny system automatyki Nice, jest nie tylko  ułatwieniem w ich otwieraniu i zamykaniu, lecz pozwala w pełni cieszyć się komfortem i wygodą.

na stronę
Pokazuje 11 - 20 z 678 elementów
Pokazuje 11 - 20 z 678 elementów