Katalog

Do bram skrzydłowychInformacja

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy

Tagi

Do bram skrzydłowych

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ci...

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  W ofercie Nice znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy do bram Nice to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu.

Więcej

Do bram skrzydłowych  Jest 620 produktów.

Podkategorie

  • Zestawy

    Bramy skrzydłowe w przeciwieństwie do bram przesuwnych stawia się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na odsunięcie i otwarcie w ten sposób bramy. W porównaniu do bram przesuwnych, bramy skrzydłowe wymagają innego kształtu siłownika oraz większego zapotrzebowania na moc. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rozwiązań z zakresu automatyki do bram skrzydłowych oraz garażowych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży zestawy napędowe do bram oraz pojedyncze elementy takich zestawów (elementy sygnalizacyjne czy pojedyncze siłowniki). Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od zaufanych producentów, czyli takich marek, jak Somfy, Nice, Came, Faac czy Beninca. Na wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty udzielamy pisemnej gwarancji. Nasz sklep oferuje bardzo szeroką gamę produktów z zakresu napędów do bram skrzydłowych oraz do bram garażowych. Nasza automatyka dostępna jest w wielu wersjach i rozmiarach. Posiadamy tradycyjne siłowniki elektryczne, montowane z jednej strony do słupka bramy, a z drugiej do skrzydła. Siłownik otwiera skrzydło bramy na zasadzie przesuwu. Element mocujący skrzydło przemieszcza się względem elementu stojącego i odchyla skrzydło. Oferujemy takie napędy do bram skrzydłowych i garażowych o szerokości nawet do 10 metrów i masie nieprzekraczającej 800 kg. Oprócz tradycyjnych napędów elektrycznych oferujemy też wysokiej klasy napędy do bram skrzydłowych typu zawiasowego. Interesującym rozwiązaniem są również napędy montowane pod ziemią. Ich montaż polega na uprzednim wykopaniu lub wykuciu dziury w ziemi i późniejszym umieszczeniu w tej dziurze siłownika. Dalej urządzenie jest przymocowane do skrzydła bramy od spodu. Takie napędy cieszą się coraz większą popularnością ze względu na fakt, że nie szpecą bramy i są właściwie całkiem niewidoczne. W naszej ofercie znajduje się również automatyka umożliwiająca otwieranie bramy o kąt większy niż 90 stopni. Takie rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie na parkingu wykonywane są różne manewry lub tam, gdzie wyjazd jest utrudniony. Sprzedajemy także napędy umożliwiające otwarcie bramy o 180 stopni. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie można rozbudowywać o kolejne elementy. Wszystkie bramy mają możliwość montażu czujników ruchu, które wykrywają, czy ktoś przeszedł lub przejechał przez bramę i ją automatycznie zamykają. Można również montować do naszych bram lampki sygnalizacyjne. Wszystkie systemy posiadają ponadto możliwość awaryjnego otwarcia w sytuacji zaniku zasilania lub awarii. Każdy z produktów jest ponadto objęty gwarancją.

  • Siłowniki

    Wychodzić z domu wcześniej, niezależnie od pogody tylko po to, by otworzyć bramę. Kiedy śnieg zasypie podjazd, aby otworzyć najpierw trzeba nieźle się namachać, żeby w ogóle szło otworzyć bramę. W wietrzną pogodę jest problem, bo sama się zamyka i albo ktoś ją przytrzyma, albo musisz czymś ją podeprzeć. No i oczywiście zawsze musisz wyjść z auta, bo przecież nie zostawisz jej otwartej. Znasz to? My też! Nie musi tak być - do takich osób jest skierowana nasza oferta. Znajdziesz u nas świetne automatyczne napędy, a także siłowniki do bram skrzydłowych. Zapewniamy szeroki wybór, więc gwarantujemy, że znajdziesz produkt odpowiadający twoim potrzebom. Już tylko chwila może cię dzielić od otwierania bram garażowych jednym przyciskiem. Nasze napędy różnią się w zakresie oferowanych funkcji. Mogą być stosowane do bram o długości nawet 8 metrów. Ich praca polega na wykorzystaniu napędu hydraulicznego lub nowatorskim zestawie przekładni. Bardziej zaawansowane napędy posiadają hydrauliczną blokadę otwarcia oraz zamknięcia lub enkoder magnetyczny. Mogą być montowane do ciężkich bram garażowych, nawet o wadze 800 kg. Są w stanie znieść nawet narażenie na silny wiatr. Innym urządzeniem dostępnym w naszej ofercie są siłowniki. Zapewniają szybkie otwieranie bram dzięki sprawdzonej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Nasze samohamowne siłowniki posiadają elegancki wygląd oraz optymalny rozmiar, dzięki czemu łatwo jest je zamontować. Mogą być wyposażone w mechanizm odblokowania awaryjnego. Można montować je do bram skrzydłowych o długości do 4 metrów. Producenci dostarczający nam urządzenia do bram skrzydłowych to NICE, FAAC, BENINCA oraz CAME. Są to produkty najwyższej jakości, części mechaniczne są montowane z wysokiej jakości stali. Całość jest odporna na najróżniejsze, nawet trudne warunki atmosferyczne. Zadbano o bezpieczeństwo zgodne z obowiązującymi normami i standardami. Produkty nadają się do różnych bram garażowych, o ograniczonym zużyciu energii z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji.

  • Akcesoria

    Automatyczne bramy to wygoda i funkcjonalność każdego dnia, bez względu czy jest to dom, czy też miejsce pracy. W czasach wszechobecnej automatyzacji, sterowania elektronicznego nie sposób nie korzystać z funkcji, dzięki której nie musimy wychodzić z pojazdu, aby dostać się do posesji czy garażu. Nawet jeżeli użytkują ją osoby z zewnątrz, możemy obsłużyć bramę za pomocą pilota bezpośrednio z budynku. Jest to także niezwykle ważny czynnik bezpieczeństwa, szczególnie, gdy brama znajduje się przy ruchliwej ulicy. Bramy automatyczne dodatkowo wyglądają estetycznie i podnoszą prestiż budynku, niezwykle funkcjonalne systemy zapewniają komfort użytkowania, oszczędzają nam czas i energię, a przede wszystkim zabezpieczają naszą działkę lub garaż przed nieproszonymi gośćmi. W ofercie naszego sklepu oprócz gotowych zestawów automatycznych znajdą Państwo także akcesoria do bram automatycznych różnego rodzaju. Wszystkie elementy dodatkowe, które pozwolą rozbudować posiadany system lub zamienne części składowe. Dom jest naszą oazą, w pracy musimy chronić mienie firmy, dlatego coraz częściej korzystamy z tzw. czujek. Lepiej zabezpieczyć się wcześniej, aniżeli odnotować znaczące, często nieodwracalne szkody. Proponujemy Państwu nie tylko tradycyjne czujki wykrywające każdy ruch, ale także czujniki rozlanej wody, stłuczonej szyby, otwarcia bramy, podważania zamkniętej rolety, dymu czy zaniku zasilania. Bezpieczeństwo na wypadek zdarzeń losowych oraz kradzieży. Dostępne są także akcesoria do bram garażowych takie jak koła zębate, anteny zwiększające zasięg pilota, klawiatury kodowe, wyłączniki kluczykowe oraz zamki elektromagnetyczne. Nie brakuje zaawansowanych technologicznie centrali automatyki oraz systemów antywłamaniowych, które łączą instalację w całość i zapewniają sterowanie z jednego miejsca dla naszej wygody. Pozwalają indywidualnie dostosować system do instalacji. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do bram automatycznych skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych.

na stronę
Pokazuje 21 - 30 z 620 elementów
Pokazuje 21 - 30 z 620 elementów